33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

Електронне звернення

До уваги громадян!

        На виконання Указу Президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» в Україні заблоковано доступ до поштових сервісів mail.ru та yandex.ru повідомляємо, що Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області не буде здійснюватися листування на поштові адреси зазначених сервісів.

 

      Для того щоб відправити електронне звернення до Головного територіального управління юстиції у Рівненській області, Ви можете заповнити форму, що розміщена нижче.

 

        

 

ВАЖЛИВО! У разі коли для розгляду електронного звернення по суті необхідно зазначати Ваші персональні дані або інших осіб, за винятком тих, що містяться у зверненні, пропонуємо звернутися з усним або письмовим зверненням безпосередньо до Головного територіального управління юстиції у Рівненській області за адресою: вул. Замкова 29, м. Рівне, Рівненська область.

Нагадуємо, що згідно з вимогами законодавства анонімні звернення (без зазначення прізвища, ім’я, по батькові та місця проживання), а також звернення, в яких відсутній зміст (опис конкретної проблеми, яка підлягає вирішенню), розгляду не підлягають.