33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

Надання інформації з Єдиного реєстру підприємств

Про надання інформації з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

15.05.2015 набирав чинності наказ Міністерства юстиції від 27.03.2015 № 441/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції від 27.03.2015 № 340/26785 «Про затвердження змін до Положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство» .

З 15.05.2015 інформаційна довідка – це документ, який надається  безоплатно в електронній формі за онлайн запитом юридичної або фізичної особи про видачу довідки з Єдиного реєстру підприємств.

Обов’язковим  атрибутом довідки є QR – код, який містить інформацію про документ.

Інформаційні довідки є скорочені та повні в залежності від потреби заявника.

Для отримання  довідки через офіційний веб-сайт подається електронний запит на отримання скороченої чи повної інформаційної довідки.

Інформація з Реєстру надається лише у формі Інформаційної довідки в електронному вигляді шляхом здійснення пошуку та подальшого формування у відповідному розділі Кабінету електронних сервісів.

Довідка надається у день подання електронного запиту через офіційний веб-сайт.

Покрокова інструкція надання відомостей з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

Для отримання інформаційної довідки з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство Вам недбхідно зайти на сайт Міністерства Юстиції України, перейти за посиланням на «Електронні Сервіси «Онлайн» там вибрати «Кабінет електронних сервісів» на сторінці «Всі послуги» знайти «Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство» натиснути «Отримати інформаційну довідку»

Щоб отримати інформаційну довідку в електронній формі, виконайте наступні операції:

1. Авторизація (реєстрація)

Для авторизації: використайте команду «Вхід» або команду «Отримати інформаційну довідку» (розділ «Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство») на сторінці "Перелік послуг Кабінету".

Для реєстрації: на сторінці авторизації натисніть посилання «зареєструйтеся». Відкриється сторінка «Реєстрація нового користувача». Встановіть позначку, що підтверджує Вашу згоду з правилами використання Системи. Натисніть кнопку, що відповідає типу користувача: фізична чи юридична особа, та заповніть відповідні поля.

2. Пошук даних

У полі «Тип інформаційної довідки» оберіть тип довідки, який необхідно отримати: повна або скорочена. У полі «Тип особи» оберіть тип особи: юридична або фізична особа-підприємець.

В залежності від обраного типу особи на сторінці з’являться поля для введення даних, за якими буде здійснюватися пошук. Для юридичної особи необхідно ввести код ЄДРПОУ, для фізичної особи-підприємця – номер запису в ЄДР та дату запису в ЄДР.

Підтвердіть, що пошук виконує реальна людина, а не комп’ютерний робот. Встановіть прапорець у полі «Я не робот» та виконайте запропоноване завдання.

Натисніть кнопку «Знайти».

Всі поля форми пошуку є обов’язковими до заповнення. Якщо дані у якомусь з полів не вказані, кнопка «Знайти» недоступна.

3. Результат

Інформаційна довідка буде надана на екран.

Також, інформаційна довідка буде відправлена на Вашу електронну адресу домену mail.gov.ua