33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

16-12-2019

У Рівненському державному гуманітарному університеті презентували Громадську організацію викладачів та студентів «Європейська педагогічна освіта»


Участь в урочистостях з нагоди створення організації взяла завідувач сектору зв`язків з громадськістю Рівненської юстиції Людмила Пшебільська. Під час свого виступу вона розповіла про результати спільних напрацювань в рамках меморандуму, підписаного керівником Рівненської юстиції Оксаною Сальчук та ректором Рівненського Державного Гуманітарного Університету Русланом Постоловським. Відтак впродовж року студентська молодь активно долучалась до участі у спільних конкурсах, круглих столах, семінарах, воркшопах з підвищення рівня правової освіти. Так, спільними зусиллями були проведені правові зустрічі, консультації та тренінги зі студентами педагогічного факультету.
Оскільки новостворена організація виступатиме ініціатором об’єднання зусиль викладачів та студентського самоврядування РДГУ для формування позитивних змін спрямованих на утвердження України як повноправного члена Європейського союзу, сподіваємося на швидкий фідбек та подальшу співпрацю у новому форматі:)
Ми - за Європейське майбутнє нашої держави!!!!