33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

22-11-2019

Очільниця Рівненської юстиції Оксана Сальчук взяла участь у відкритті Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини


Під час офіційного відкриття Мандрівного кінофестивалю Docudays UA на Рівненщині Оксана Сальчук розповіла про пріоритети у функціонуванні електронних сервісів Міністерства юстиції України.
-Сучасний світ не можливо уявити без використання новітніх електронних технологій. Кожен громадянин повинен мати право скористатися послугами державного сервісу максимально оперативно і без надмірного витрачання часу. «Онлайн Будинок Юстиції» - сервіс, який дозволяє громадянам отримати частину найпоширеніших послуг не відвідуючи державну установу.
Цьогорічний фестиваль спрямований на розмірковування над тим, як змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі.
Загалом у Рівненській області покажуть 8 кінострічок з фестивальної програми.
Кінопокази триватимуть з 19 листопада по 16 грудня. За цей час організатори планують провести не менше 15 показів у навчальних закладах, бібліотеках, креативних просторах.
Крім показів фільмів, цьогоріч у рамках фестивалю проведуть лекції на тему цифрової безпеки та поведінки в сучасному цифровому світі для студентів.