33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

15-11-2019

В Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області відбулися заходи у форматі круглого столу


В Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області відбулися заходи у форматі круглого столу з обговорення змін, що вносяться Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» від 3 жовтня 2019 року №159-IX .
Неля Ковальова, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації розповіла присутнім про основні напрямки роботи нової команди Міністерства юстиції України. Водночас присутні обговорили актуальні та проблемні питання застосування законодавства у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, з урахуванням змін.
Зокрема, Олена Медведюк та Лариса Савчук висвітлили питання щодо визначення обсягу цивільної дієздатності фізичних осіб, перевірки їх правоздатності та дієздатності; здійснення перевірки цивільної правоздатності та дієздатності юридичних осіб, перевірки повноважень представника фізичної або юридичної особи.
Галина Кирилюк, в рамках заходу для державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, розповіла про вимоги до оформлення документів, що подаються для державної реєстрації, а
Раїса Прокоп’юк, для державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно, – питання оренди земельних ділянок, що входить до складу спадщини та перебувають в управлінні органу місцевого самоврядування.
Окрім того, Катерина Новікова розповіла присутнім про особливості роботи з Державним реєстром актів цивільного стану громадян, наголосивши на особливості здійснення пошуків та формуванні витягів.