33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

31-10-2019

У Рівному підвели підсумки щодо реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні»


30 жовтня 2019 року в Рівному відбулась підсумкова конференція з реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні». Проект реалізовується в 12 регіонах України з 2014 року спільно з Міністерство соціальної політики України за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні OSCE Project Co-ordinator in Ukraine. Участь у заході взяла начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.
У ході заходу присутні обговорили результати функціонування проекту та напрацювання рекомендацій щодо подальших кроків та дій у сфері протидії торгівлі людьми в Україні.
У робочій та дружній атмосфері учасники конференції озвучили не лише досягнення проекту, але й визначили проблеми. Зокрема, це складність розслідування та підтвердження перебування в ситуації торгівлі ситуації торгівлі людьми. Люди нечасто звертаються за допомогою до правоохоронців чи соціальних служб. Причиною тому залишається недовіра до допомоги, гарантованої державою, загроза розголошення інформації про особу та її обставини. Говорили і про виклики у сфері протидії торгівлі людьми, які пов’язані з процесами децентралізації влади, новими тенденціями у кримінальних злочинах торгівлі людьми, а також військовим конфліктом на сході країни.
На завершення учасники конференції обговорили та прийняли Рекомендації конференції щодо подальших кроків поширення та вдосконалення в Україні Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.