33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

30-10-2019

У Рівненській юстиції обговорили актуальні питання у сфері державної реєстрації громадських формувань


30 жовтня в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області відбувся навчально-тематичний семінар за темою: «Актуальні питання у сфері державної реєстрації громадських формувань». Участь у заході взяли представники центрів надання адміністративних послуг районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів рад міст обласного значення Рівненської області.
Про актуальні питання, пов’язані із змінами внесеними Законом України № 159-IX від 03.10.2019 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності" у сфері державної реєстрації, розповіла заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Неля Ковальова.
Учасники заходу звернули увагу на питання взаємодії управління юстиції, як суб’єкта державної реєстрації громадських формувань, з фронт-офісами. Зокрема, обговорили результати спільної роботи за період з серпня 2016 року по жовтень 2019 року, проаналізували порядок передачі зареєстрованих документів до суб’єкта зберігання з використанням методичних матеріалів.