33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

21-10-2019

Навчальний семінар для працівників Кам`янської сільської ради


Минулого тижня в приміщенні Кам’янської сільської ради Березнівського району за участі працівника Управління державної реєстрації Рівненської юстиції Ольги Шерстюк відбувся семінар для працівників сільської ради на тему: «Законодавчі механізми захисту прав власників та інших правонабувачів речових прав на об’єкти нерухомого майна. Конфлікт інтересів у діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування».
Під час заходу обговорювались питання щодо механізмів запобігання та протидії рейдерству, порядку оскарження дій або бездіяльності державного реєстратора у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу, випадки використання електронних документів в цивільно - правовому обороті та переваги отримання електронних послуг онлайн. Також присутні розглянули питання щодо конфлікту інтересів, а також обмеження щодо одержання подарунків особами, у зв’язку із здійсненням ними діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.
Після заходу працювала мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги. Громадяни зверталися з різноманітними питаннями, зокрема щодо порядку державної реєстрації права власності на земельну ділянку, житловий будинок, порядку укладання договорів оренди землі. Одночасно було проведено консультування мешканців щодо механізмів захисту прав землевласників у випадках самовільного захоплення земельних ділянок сільськогосподарського призначення.