33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

19-10-2019

Учасники регіональної програми «Державотворець.Рівне» поспілкувалися з очільницею юстиції


«Достатньо дорослі, щоб творити державу». Такий девіз активної молоді, яка вже зараз робить правильні кроки до позитивних змін в нашій країні.
У Рівному триває Регіональна програма особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець. Рівне»
У ході її реалізації команда #Державотворець залучили для участі найкращих та найпотужніших спікерів, які б поділилися своїм досвідом зі студентами вищих навчальних закладів Рівненщини. Серед них - начальниця Рівненської юстиції Оксана Сальчук. Під час конструктивного діалогу з активною молоддю вона презентувала учасникам програми успішні практики та ініціативи, що достатньо продуктивно реалізовувались командою #РівнеЮст впродовж цього року. Зокрема Оксана Сальчук розповіла про пріоритети у використанні сучасних електронних сервісів, які спрощують отримання адміністративних послуг громадянами та ефективність проведення правопросвітницької роботи серед населення.
На завершення керівниця юстиції закликала студентів не боятися змін і експериментів та завжди бути готовими до нових викликів. Адже саме молодь лишається тією рушійною силою, яка має достатній потенціал для впровадження дієвих і успішних змін в нашій державі.