33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

08-10-2019

В юстиції Рівненщини прозвітували за проведену роботу щодо стягнення заборгованості зі сплати аліментів та заробітної плати


8 жовтня в Головному територіальному управлінні юстиції відбулася підсумкова пресконференція за результатами роботи органів державної виконавчої служби для місцевих засобів масової інформації. На початку виступу Оксана Сальчук, очільниця Рівненської юстиції зауважила, що стягнення на користь дітей заборгованості зі сплати аліментів – один з ключових і пріоритетних напрямків роботи юстиції. Тож, цього року державним виконавцям вдалося покращити результат і стягнути на 10 млн грн. більше ніж у минулому році.
Відтак цього року державні виконавці Рівненської юстиції стягнули понад 94,8 млн грн аліментів на користь 11671 дітей. З них, у зв’язку із застосуванням до боржників новацій Законів #ЧужихДітейНеБуває – 37,6 млн грн.
Разом з тим державні виконавці винесли майже 4000 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, у праві керувати транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання.
Продовжується робота щодо погашення заборгованості із заробітної плати
- За 9 місяців цього року органи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області стягнули з недобросовісних роботодавців 28 млн грн заборгованості по заробітній платі. 3653 працівники отримали довгоочікувану заробітну плату - зазначив Вячеслав Бедикайла, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби.
Проте досі на Рівненщині борг підприємств перед співробітниками становить 18,9 млн.грн. Серед найбільших боржників – ПАТ «Рівнеазот» із сумою боргу 15,2 млн грн, ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» – 2 млн грн. Загалом на сьогоднішній день в області лишається 13 підприємств-боржників.