33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

08-10-2019

Кращих працівників Рівненської юстиції відзначили з нагоди Дня юриста


Урочистості, до Дня юриста, відбулися в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області. З нагоди професійного свята керівники юстиції Рівненщини Оксана СальчукНаталія Яцюк та Неля Ковальова привітали колектив зі святом та відзначили кращих працівників. Відтак за зразкове виконання посадових обов’язків, сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди професійного свята кращі фахівці юстиції отримали почесні подяки та грамоти.
- Вітаю усіх з професійним святом. Нехай ваша щоденна праця буде достойно оцінена і винагороджена повагою і довірою громадян, - зазначила Оксана Сальчук.
Під час урочистостей з нагоди Дня юриста новопризначені працівники Рівненської юстиції склали Присягу державного службовця.
Водночас своїми враженнями від перебування на посаді поділився наймолодший працівник Управління Ovsiiuk Vladyslav. У своєму виступі він зазначив, що пишається бути частиною команди Рівненської юстиції і сподівається на подальшу результативну і водночас корисну для громадян співпрацю.
Працюємо для вас! Зі святом!