33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

26-09-2019

У Рівненській юстиції відбувся навчальний семінар з підвищення кваліфікації державних реєстраторів


26  вересня в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області  відбувся семінар з вивчення актуальних питань застосування Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».  Участь у заході взяли державні реєстратори  юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, районних державних адміністрацій, нотаріуси.

Семінар пройшов у форматі відкритого діалогу. На початку семінару виконуюча обов’язки  начальника  Головного територіального управління юстиції у Рівненській області – Неля Ковальова наголосила присутнім про зміни в законодавстві у сфері державної реєстрації. Відтак розповіла про зміни в законодавстві у сфері державної реєстрації бізнесу, а саме зміни, що відбудуться із прийняттям проекту закону № 1056-1.

Начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ГТУЮ у Рівненській області – Лєна Медведюк розповіла про порядок припинення діяльності  фермерського господарства у разі якщо не залишається жодного члена та спадкоємця, що бажає продовжити діяльність господарства .

Про вихід учасника товариства з обмеженою  та товариства з додатковою відповідальністю доповіла Раїса Прокоп`юк , головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Рівненській області.