33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

20-09-2019

Мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомога працювала на Демидівщині


Перший заступник начальника Рівненської юстиції Наталія Яцюк, головні спеціалісти Управління державної реєстрації Лариса Савчук та Раїса Прокоп’юк, а також директор Рівненського місцевого центру з надання БВПД Алла Негрей і керівник Млинівського бюро правової допомоги Віталій Синицький консультували місцевих жителів.
Громадяни зверталися з різноманітними питаннями, зокрема, щодо:
✔️переведення об’єкта нерухомого майна із нежитлового у житловий;
✔️що робити, якщо сусідній землевласник не погоджує межі земельної ділянки особі, яка бажає приватизувати землю?;
✔️ як успадкувати право на пай у разі втрати спадкодавцем земельного
сертифіката;
✔️яким чином відслідкувати перебування особи на квартирній черзі?
Місцева жителька звернулася з досить цікавим питанням щодо встановлення статусу учасника революції гідності. Окрім того, колективу Управління соціального захисту населення Демидівської РДА Наталія Яцюк розповіла про посилення відповідальності за несплату аліментів, муніципальну няню, механізми захисту від домашнього насилля, порядок виїзду дитини за кордон, податкову знижку на навчання, оскільки дані питання суміжні з соціальним захистом населення.
Під час зустрічі також обговорено питання про механізми оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстраторів, про встановлені законодавством обмеження щодо одержання подарунків особами, уповноваженими на виконання функцій держави.