33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

09-09-2019

Юрисконсультів запрошують на семінар


Семінар для юрисконсультів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій, державних господарських об’єднань Рівненської області відбудеться у Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області у вівторок, 11 вересня.

На семінарі будуть розглянуті такі питання:
1. «Медіація, як спосіб врегулювання конфлікту» – представник громадської організації "Центр медіації та діалогу", адвокат Альона Полюхович.

2. «Новий український правопис» – доцент Рівненського державного гуманітарного університету, кандидат педагогічних наук Леся златів

3. «Нове в законодавстві» – провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Наталія Лушнікова-Кваша.

Семінар відбудеться за адресою: м. Рівне, Замкова, 29 в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області о 10.00, актова зала. Додаткова інформація за тел. 26-77-98.