33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

22-08-2019

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області з нагоди відзначення 28- річниці Незалежності України організовує флешмоб під назвою «Найважливіше право для мене - це….»


Власне, флешмоб пропонує кожному долучитися до популяризації всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я Маю Право!», який спрямований для підвищення рівня правової обізнаності жителів міста.
Правила флешмобу дуже прості:
Що необхідно зробити?
✔️Прийти 23 серпня в Парк молоді Лебединка, знайди облаштовану фотозону Рівненської юстиції “Я маю право!» та сфотографуватись
✔️ Викласти фото на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук з описом одного з прав людини і пояснити чому це право важливе для тебе. 
✔️ Поставити хештеги #Ямаюправо#Наважливішеправо та запросити своїх друзів приєднатися до акції.
Цього року працівники Рівненської юстиції підготували для рівнян і гостей міста унікальну фотозону з картою України, яка зображена з малюнків дітей Рівненщини, що стали учасниками проекту «Права очима дітей». Це надзвичайно яскрава та позитивна фотозона.
Інформуємо, що дописувач пост якого набере найбільшу кількість лайків у мережі Фейсбук отримає від Рівненської юстиції у подарунок футболку з етномалюнком виготовлену на замовлення.
З нетерпінням чекаємо вас 23 серпня у парку молоді Лебединка!