33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

21-08-2019

Працівники Рівненської юстиції провели правопросвітницький захід для юних відпочивальників санаторно-оздоровчого табору «Країна мрій»


В рамках реалізації всеукраїнського проекту #ЯМаюПраво! діти, які відпочивають на Острожчині, взяли участь в пізнавальному інформаційній просторі під відкритим небом: "Знай та захищай свої права!". 
Невдовзі літні канікули завершаться і розпочнеться новий навчальний рік, тому представники Патрульної поліції, Рівненської пробації та обласної юстиції завітали до юних відпочивальників аби розповісти :
- про відповідальність за вчинення булінгу його види та типові ознаки;
- чим відрізняється булінг від звичайного конфлікту;
- права дітей, правосвідомість і кримінальна відповідальність. 
Для того аби уберегтися від цькування потрібно знати його ознаки та методи запобігання, адже іноді випадки цькування серед учнів мають досить серйозні наслідки, - наголосили працівники юстиції під час зустрічі. 
Діти залюбки розповідали власні історії, ділилися досвідом протидії булінгу у школі серед однолітків, цікавилися чи карають за булінг дорослих. 
Щирими усмішками, позитивними емоціями та словами вдячності за візит поділилися діти наостанок із правоохоронцями та фахівцями юстиції.
Захищай свої права разом з юстицією!