33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

12-08-2019

У Миляцькій ОТГ працювала мобільна група з надання безоплатної правової допомоги


Мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги по населених пунктах Рівненської області працювала у с. Миляч Дубровицького району.

У Центрі надання адміністративних послуг Миляцької ОТГ консультували громадян та працівників сільської ради з питань встановлення факту проживання в чорнобильській зоні, спадкування права оренди земельних ділянок, надання додаткового строку на спадкування, посвідчення заповітів посадовими особами органів місцевого самоврядування, встановлення факту родинних відносин, порядок відкриття виконавчого провадження.

Захід з підвищення кваліфікації державного реєстратора виконавчого комітету Миляцької сільської ради дозволив розглянути питання поділу земельних ділянок, що перебувають у спільній сумісній (частковій) власності осіб, подальшу державну реєстрацію новостворених земельних ділянок, отриманих у результаті поділу; окремих аспектів реєстрації безхазяйного нерухомого майна. Державний реєстратор отримав інформаційні матеріали на актуальні теми, розроблені відділом взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів.

Крім того, учасників заходів ознайомлено з основними положеннями ініціатив Мін’юсту #ЧеснаПлатіжка, і #Як протидіяти домашньому насильству? та поширено відповідні інформаційні буклети.