33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

11-08-2019

«Я МАЮ ПРАВО!» на фестивалі «Золотіївські ряди»


Фестивалі у Рівному стають гарним майданчиком для поширення потрібної і важливої інформації про захист прав громадян.

Сьогодні, 12 серпня, напередодні свята Маковія у Рівному відбувся вже традиційний фестиваль «Золотіївські ряди». Гості свята пригощалися смачними частуваннями, дивилися святковий концерт, брали участь у цікавих майстер-класах та інших веселих розвагах для дітей і дорослих. Цьогоріч до свята меду і трави, що проходить у мікрорайоні Золотіїв, долучились й працівники Рівненської юстиції. Під час свята вони знайомили відвідувачів із кампаніями правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

Зокрема, розповідали про переваги відповідального батьківства, отримання аліментів та виконання рішення суду, податкову знижку для сумлінних батьків на оплату навчання дитини в закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти, послугу «Муніципальна няня» в рамках ініціатив #ВідповідальнеБатьківствота #ЧужихДітейНеБуває. Наголосили й на тому, як захистити свої права споживача житлово-комунальних послуг та не переплачувати за тепло і гарячу воду в рамках ініціативи #ЧеснаПлатіжка. Адже громадяни повинні знати свої права і те, як їх захистити.

Якщо вам потрібна правова допомога або консультація – звертайтеся до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги або телефонуйте до Єдиного контакт-центру системи БПД за номером 0800 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України). Адреси центрів надання безоплатної правової допомоги тут:https://legalaid.gov.ua/ua/local-centres