33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

06-08-2019

Вихованцям літнього табору у Рівному презентували "карту прав дитини"


Працівники юстиції продовжують підвищувати рівень правової обізнаності дітей. Про права дитини в рамках правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» спілкувалась сьогодні з вихованцями табору «Яскраве літо» при школі розвитку дитини «Калинонька» начальниця управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ірина Матаєва.

Кожна дитина має право на відпочинок, здоров’я, освіту, турботу, інформацію, безпечне довкілля та інші права, що забезпечують її розвиток. Легко і зрозуміло пояснити малечі цю інформацію допомогли «карта прав» та розмальовка, в якій в ілюстративній формі розповідається про основні права дитини. Тож вихованці літнього табору не тільки дізнались корисну інформацію, а й отримали можливість гарного проведення дозвілля.

Крім того, під час зустрічі підняли й питання цькування у шкільному середовищі. Приємно, що діти виявились обізнаними у цій темі і навіть самі називали суми штрафів за вчинення булінгу. Адже, як розповіли школярі, про кампанію «Стоп булінг» чули від представників юстиції та поліції під час правопросвітницьких уроків у школі.