33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

01-08-2019

Продовжуємо навчатися!


1 серпня у Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області відбулися позапланові навчання працівників апарату щодо вивчення норм діючого законодавства. У ході семінару працівники юстиції підвищували рівень обізнаності щодо порядку звернення громадян до органів державної влади. 
Ділилися новинами та досвідом заступник начальника відділу організаційної роботи, документування та контролю Ящук Я.В., та головний спеціаліст відділу Марчук В.Я. 
Нагадуємо, що звернення громадян до органів державної влади мають важливе значення у забезпеченні постійного зв'язку між державою та громадянином, у вирішенні життєво важливих проблем окремої людини і суспільства в цілому, і реалізації конституційних прав і свобод людини і громадянина, в процесі побудови демократичної, соціальної, правової держави.
Відтак під час навчання працівники дізналися про: 
✔️вимоги до оформлення звернення громадян;
✔️порядок розгляду звернень громадян;
✔️відмінності між зверненнями громадян та запитами на інформацію;
✔️практичний досвід розгляду та вирішення судами справ, пов’язаних із застосуванням положень Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Нагадуємо, що право на звернення забезпечує громадянам можливість обстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення, участі в управлінні державними і громадськими справами та впливу на поліпшення роботи органів державної влади.