33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

30-07-2019

Вихованці оздоровчого комплексу "Сигнал" вчилися розпізнавати булінг


В рамках реалізації правопросвітницького проекту #МінЮсту "Я МАЮ ПРАВО!" працівники Рівненської юстиції завітали до вихованці санаторно-оздоровчого комплексу "Сигнал" щоб розповісти про методи боротьби із цькуванням.
Булінг не зникає під час літніх канікул, він може проявлятися у дитячих колективах під час відпочинку – наголосили працівники юстиції під час зустрічі. Для того аби уберегтися від цькування потрібно знати його ознаки та методи запобігання. Відтак термін "булінг" об'єднує у собі всі неформатні взаємовідносини в навчальних закладах: залякування, знущання, побиття. Іноді випадки цькування серед учнів мають досить серйозні наслідки. Під час зустрічі із фахівцями юстиції діти розповідали історії, коли вони були жертвами або свідками булінгу, описували свої відчуття і емоції. Як виявилося багатьом не вистачає знань, щоб ефективно протистояти агресору. З метою підвищення рівня правової обізнаності вихованців табору працівники розповіли про відповідальність за прояви булінгу, його види та початкові ознаки.
В свою чергу діти цікавилися чи карають за булінг дорослих. Зокрема, яку відповідальність несуть директор школи та класний керівник під час виникнення конфліктної ситуації. Серед іншого діти обговорювали як взаємодіяти, відпрацьовували навички безпечної поведінки у конкретних ситуаціях та визначали методи захисту.
У ході змістовної і пізнавальної зустрічі вихованці "Сигналу" отримали роздаткові інформаційні матеріали у вигляді буклетів.
Зупинимо булінг разом!