33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

30-07-2019

Колективу Рівненського лісового господарства розповіли про "Чесну платіжку"


Як захистити свої права споживача житлово-комунальних послуг та не переплачувати за тепло і гарячу воду? Відповіді на ці запитання отримали працівники державного підприємства «Рівненське лісове господарство».

В рамках правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» начальниця відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Марія Лепеха розповіла колективу підприємства про кампанію #ЧеснаПлатіжка.

Як зазначила Марія Лепеха, постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» встановлено на опалювальний сезон 2019/20 року такі граничні ціни/тарифи на послуги для населення міст обласного значення та м. Києва:
✔️з постачання теплової енергії: у разі оснащення приладами обліку - 1400 гривень за 1 Гкал (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності приладів обліку - 35,21 гривні за 1 кв. метр (з урахуванням податку на додану вартість);
✔️з постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем постачання гарячої води - 83,66 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності рушникосушильників - 75,74 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість).

- Тарифи на послуги постачання теплової енергії і послуги з постачання гарячої води наберуть чинності з початку опалювального сезону 2019/20 року. При цьому порядок призначення субсидій для людей не зміниться, - додала начальниця відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти.

Якщо вам потрібна правова допомога або консультація – звертайтеся до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги або телефонуйте до Єдиного контакт-центру системи БПД за номером 0800 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України). Адреси центрів надання безоплатної правової допомоги тут:https://legalaid.gov.ua/ua/local-centres