33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

26-07-2019

У Рівненській юстиції відбувся круглий стіл для державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно


25 липня відбувся круглий стіл з актуальних питань державної реєстрації нерухомості, організований Управлінням державної реєстрації ГТУЮ у Рівненській області за участі представника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, для державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно. Начальник юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області – Віктор Максимчук обговорив з учасниками заходу питання, пов’язані з реалізацією Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».
Начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ГТУЮ у Рівненській області – Лєна Медведюк розповіла про окремі аспекти державної реєстрації права власності спадкодавця за заявою спадкоємця. Усі присутні вирішували різноманітні ситуаційні завдання, що стосувались вищезгаданої теми.
Про поділ земельних ділянок, що перебувають у спільній власності доповіла Лариса Савчук, головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ГТУЮ у Рівненській області.
Раїса Прокоп’юк, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Рівненській області обговорила з учасниками круглого столу питання щодо особливостей державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, будівництво якого здійснювалося із залученням коштів фізичних та юридичних осіб або у результаті діяльності житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу.
Учасникам заходу роздано інформаційні пам’ятки з актуальних питань державної реєстрації нерухомості, а також інформаційні буклети «Я МАЮ ПРАВО!» на різноманітну тематику.