33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

26-07-2019

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Наталія Яцюк зустрілася з працівниками служби у справах дітей Рівненської районної державної адміністрації


Під час зустрічі із колективом Наталія Яцюк розповіла про ініціативу#ЧеснаПлатіжка та інформаційну кампанію «Я маю право на чесну платіжку», яка реалізується в рамках просвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».
Нагадаємо, що для громадян розроблені чіткі покрокові алгоритми дій, які допоможуть захистити права споживачів житлово-комунальних послуг. Відтак на сайті Урядового порталу та Міністерства юстиції з’явився калькулятор розрахунку чесної платіжки https://minjust.gov.ua/news/info/onlayn-kalkulyator-poslug , тому кожен самостійно зможе вирахувати, скільки повинні сплачувати за тепло та гарячу воду. Працівники служби у справах дітей отримали інформаційні буклети з детальною інформацією.
За більш детальними консультаціями та роз’ясненнями можна звернутися до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України.