33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

18-07-2019

Рівненська юстиція продовжує знайомити громадян з ініціативою #ЧеснаПлатіжка


18 липня у рамках правопросвітницької кампанії «Чесна платіжка» головний спеціаліст сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Віктор Нагорний зустрівся з трудовими колективами ЖКП «Покровське» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія «Чистота і порядок».
В ході зустрічей присутніх було ознайомлено із змістом постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг», порядком направлення звернень до органів місцевого самоврядування та теплопостачальних організацій стосовно перерахунку тарифів, можливістю
розрахунку економії коштів за допомогою калькулятора тарифів на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.
З метою поширення зазначеної інформації серед споживачів комунальних послуг Віктор Нагорний роздав працівникам ЖКП «Покровське» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія «Чистота і порядок» тематичні буклети «Чесна платіжка».
Також, до відома громадян було доведено загальну інформацію про позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року в рамках правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу!»