33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

21-06-2019

Важливо


Повідомляємо, що запрацювала довгоочікувана електронна послуга, що дозволяє зареєструвати громадську організацію зі статусом юридичної особи. Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги».
Електронна послуга забезпечує можливість як подати документи, так і дістати відповідь про реєстрацію ГО онлайн. Таким чином, послуга виключає необхідність відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації заявникам особисто.

Аби скористатись онлайн-реєстрацією ГО, потрібно:
☑️ авторизуватись у персональному кабінеті «Онлайн-будинку юстиції»
☑️ сформувати заяву
☑️ долучити до неї перелік необхідних документів у форматі PDF
☑️ накласти на документи електронний підпис, після чого зазначені документи стають доступними державному реєстратору для прийняття відповідного рішення.
Термін розгляду заяви становить три робочі дні. 
Важливо! Ключова особливість електронної послуги полягає в тому, що відтепер засновники організації, перебуваючи у різних місцях, можуть підписувати документи дистанційно. Заявник надає доступ до документів, що подають, засновникам ГО за лінком. І лише після підпису всіма засновниками документи автоматично надсилаються державному реєстратору.