33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

20-06-2019

Працівники Рівненської юстиції зустрілися з учасниками сімейного клубу «Мама+я»


В рамках співпраці Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області з Рівненська обласна бібліотека працівники юстиції консультували громадян з проблемних питань та розповідали про правопросвітницькі кампанії Міністерства юстиції України у "Правовому просторі", який функціонує на базі обласної бібліотеки. Цього разу юридичну консультацію отримали батьки та вихованці сімейного клубу #Мама_плюс_Я . Відтак під час заходу наймолодші відвідувачі із захопленням взяли участь в розвиваючих заняттях в «Кімнаті сімейного читання», а дорослі збагатилися корисною інформацією. У ході спілкування слухачі дізнались:
✔️що таке #Відповідальнебатьківство
✔️ як виїхати з дитиною за кордон, якщо один із батьків боржник з аліментів.
✔️ як скористатися послугою #Муніципальнаняня 
✔️які послуги Міністерства юстиції можна отримати онлайн
Стосовно усіх роз'яснень дорослі отримали інформаційні матеріали (буклети, флаєра), а найменші учасники заходу подарунки: розмальовки та карту прав дитини.
Нагадуємо, що в разі необхідності отримання детальної інформації стосовно надання окремих послуг чи вирішення проблемних питань, при ГТУ юстиції у Рівненській області функціонує громадська правова приймальня, та телефон гарячої лінії ( 0362) 62-05-40
https://rivnejust.gov.ua/
Юстиція відкрита для людей!