33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

14-06-2019

Мобільна група з наданння БПД працювала у Дядьковичах Рівненського району


У четвер, 13 травня, у Дядьковицькій сільській раді фахівці Рівненської юстиції та центру надання безоплатної правової допомоги Раїса Прокоп’юк, Ольга Котоус, Андрій Гурін разом з місцевими жителями та працівниками сільської ради обговорили актуальні повсякденні проблеми та шляхи їх вирішення в рамках роботи мобільних точок з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Особлива увага приділялася питанню спадкування майна в позасудовому порядку з обговоренням конкретних випадків. Не менший інтерес викликало обговорення проблеми самовільного будівництва та його узаконення, відновлення втрачених документів про право власності на нерухоме майно.

Окрім того, проблеми, пов’язані з ухиленням батьком від сплати аліментів на утримання своїх дітей, соціального забезпечення осіб похилого віку, є досить поширеним явищем у нашому житті.

Окремо працівникам апарату сільської ради доведено до відома інформацію щодо конфлікту інтересів у діяльності сільських голів, секретарів, депутатів місцевих рад. Також у сільській раді зацікавилися питанням щодо введення посади державного реєстратора.