33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

11-06-2019

Урок «Я маю право» для школярів Рівненської ЗОШ №1


Працівники Рівненської юстиції підвищують рівень правової обізнаності та правосвідомості юних громадян України. Цього разу вони завітали до учнів першого класу ЗОШ № 1, які нині відвідують пришкільний табір.

У рамках всеукраїнського правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці юстиції розповіли дітлахам про захист прав дитини, булінг та його види, а також реалізацію проєкту «Я МАЮ ПРАВО!». В ігровій формі малечі пояснили їхні права та обов’язки, і як їх відстоювати, а також навчили відрізняти ці поняття. Аби краще зрозуміти інформацію, малеча вивчила «карту прав». Школярі мали розмістити «хмаринки» з назвами прав біля відповідних зображень. Крім того, під час одного із творчих завдань хлопчики та дівчатка допомагали героям обрати правильний шлях у «правовому лабіринті».

Наприкінці зустрічі дітлахи отримали інформаційні буклети та розмальовки на правову тематику. Завдяки фахівцям Рівненської юстиції, школярам та вчителям ще раз нагадали про те, що всі люди рівні, кожного потрібно поважати та не ображати.