33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

10-06-2019

Юрисконсультів запрошують на семінар


Семінар для юрисконсультів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій, державних господарських об’єднань Рівненської області відбудеться у Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області у середу, 12 червня.

На семінарі будуть розглянуті такі питання:
1️⃣ «Застосування законодавства про захист прав споживачів у практичній діяльності» – заступник начальника відділу правового забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Олеся Полюхович.

2️⃣«Основні вимоги щодо оформлення документів про відведення земельної ділянки» – начальник юридичного відділу Управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради Михайло Українець.

3️⃣«Нове в законодавстві» – провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Наталія Лушнікова-Кваша.

Семінар відбудеться за адресою: м. Рівне, Замкова, 29 в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області о 10.00, актова зала. Додаткова інформація за тел. 26-77-98.