33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

02-06-2019

У Рівному нагородили творчих, креативних, розумних дітей – переможців регіонального етапу конкурсу Всеукраїнського конкурсу малюнку «Я маю право»


Церемонія нагородження відбулась під час дитячого свята "Крута дитяча тусовка" біля ТРЦ ЗЛАТА ПЛАЗА. Дипломи та подарунки переможцям вручила начальниця Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.

- Конкурс вже не вперше відбувається на Рівненщині і мені приємно, що щоразу до нього долучається чимало дітей. Це, без сумніву, розумні та креативні діти, які у своєму юному віці вже розуміють, що таке права людини. Ми ж у свою чергу в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» навчаємо їх вміти захищати свої права. Малюнки дітей з нашої області високо оцінили й на всеукраїнському рівні. Адже п’ятеро наших переможців відзначили у Мін’юсті і вони отримати подарунки від самого міністра юстиціі. Ці діти - майбутнє нашої країни. Впевнена, що воно буде таким же світлим, добрим, натхненним, як і вони, - зауважила Оксана Сальчук.

Захід приурочили Дню захисту дітей. Участь у цьогорічному конкурсі взяли біля сотні дітей з різних районів області. Переможців обирали у номінаціях – старша (14-18 років), середня (10-14 років) та молодша (6-10 років) група. Діти малювали як індивідуальні, так і колективні роботи у номінаціях «малюнок», «мем», «комікс».

Теми робіт були різними – юні художники у своїх малюнках показали своє бачення права на життя, освіту, медичне обслуговування, працю, відпочинок, сім’ю, піклування, свободу слова і думки, віросповідання тощо.