33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

16-05-2019

На Дубенщині працювала мобільна група з надання безоплатної правової допомоги


Безоплатну правову допомогу отримали мешканці Дубенського району. Сьогодні, 16 травня, працювала мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги у Cмизькій селищній об"єднаній територіальній громаді. Також адресну безоплатну правову допомогу отримали незахищені верстви населення у Дубенському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів.

Консультували жителів Дубенщини начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Марія Лепеха, головний спеціаліст відділу взаємодії з суб"єками державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Лариса Савчук та головний спеціаліст Дубенського бюро надання безоплатної правової допомоги Людмила Юхимчук.

Громадян цікавили питання щодо спадкування земель сільськогосподарського призначення та частини житлового будинку, визнання права власності на нерухоме майно, порядок отримання одноразової грошової допомоги, реєстрація шлюбу та інші.