33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

15-05-2019

Зустріч з юними громадянами Рівненщини в рамках просвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"


Сьогодні, 15 травня, відбулася чергова зустріч у Рівненській міській бібліотеці мікрорайону Ювілейний. Спільно з працівниками бібліотеки Ірина Довженко, завідувач сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Рівненській області організували урок з протидії насильства для учнів 9-го класу Рівненської ЗОШ № 8.

Під час зустрічі ознайомили учнівську молодь із принципами протидії булінгу та домашнього насильства, методами боротьби з цими явищами. Особливу увагу звернули на відповідальність згідно з чинним законодавством за деякі прояви булінгу, яка наступає до досягнення дитиною 18 років.

«Закони з протидії насильства діють, і про це свідчать рішення судів по всій Україні, тому не будьмо байдужими, зупинимо насильство разом», – наголосила Ірина Довженко юним рівнянам.

Серед учнів розповсюдили інформаційні буклети «Зупинимо булінг разом!», «Як протидіяти домашньому насильству?» та плакати Міністерства юстиції України.