33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

11-05-2019

Керівник Рівненської юстиції взяла участь у міжнародній конференції "проблеми та перспективи розвитку сучасної науки"


В Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів та здобувачів освіти. Участь у заході взяла очільниця Рівненської юстиція Оксана Сальчук
У своїй доповіді за темою «Формування професійної компетентності в процесі підготовки майбутніх державних службовців органів юстиції» Оксана Сальчук розповіла про пріоритетні критерії відбору у конкурсі на заміщення вакантних посад майбутніх працівників Рівненської юстиції.
- В першу чергу працівник повинен володіти основними людськими якостями, цінностями і тільки після цього бути хорошим професіоналом. А ще, бути готовим до змін. Адже у повсякденному житті із стрімким розвитком науки та інформаційних технологій фахівець повинен вміти швидко адаптуватися до сучасних умов праці і нового виду діяльності, - зазначила керівник обласної юстиції.
-Стажування в органах державної влади - це той вид діяльності, який дозволяє майбутньому спеціалісту остаточно вирішити питання правильності обраної професії. Найбільша проблема сьогодення в тому, що досить часто наукова діяльність відірвана від практики. Тому Міністерство юстиції України щоденно працює над модернізацією робочого процесу аби активно впроваджувати у суспільстві новітні проекти, наголосила Оксана Сальчук для молодих науковців під час міжнародної конфереції.
Нагадуємо, що Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області є відкритим для студентів ВНЗ, які бажають спробувати реалізувати знання, набуті під час теоретичної частини навчання.