33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

15-04-2019

Відбулась координаційна зустріч "Я МАЮ ПРАВО!"


Успішні практики в реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на Рівненщині презентували представники Рівненської юстиції під час координаційної зустрічі «Я МАЮ ПРАВО!». А також подарували Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України та колегам із Полтавської юстиції календар із дитячими малюнками "Я маю право!".

Захід відбувся наприкінці минулого тижня у Полтаві. Участь у ньому взяли представники головних територіальних управлінь юстиції з усіх областей країни. Працівники, відповідальні за втілення правопросвітницького проекту у своїх регіонах, обговорили виклики та типові проблеми, що виникають під час роботи, та попрацювали над їх вирішенням, поділились успішним досвідом та позитивними прикладами в реалізації проекту, а також напрацювали рекомендації для вдосконалення роботи.

Крім того, під час координаційної зустрічі експерти Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності провели для учасників з регіонів тренінг «Основи проектного менеджменту».