33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

11-04-2019

Батьки третьокласників обговорили проблеми насилля у сім'ї та школі


9 квітня, під час батьківських зборів Ірина Довженко, завідувач сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, розповіла батькам учнів 3-го класу ЗОШ № 11 м. Рівного про явища насильства, які виникають в закладах освіти та поза їх межами. На зустрічі з батьками проаналізовано перші рішення судів України стосовно цькування у Київській, Хмельницькій, Херсонській областях, обумовлено важливі механізми запобігання та протидії домашньому насильству та ознайомлено з інформацією, що про насильство зазначає Європейський суд з прав людини у своїх рішеннях. 
Боротьба з насильством не є приватною справою, а зачіпає інтереси кожного з нас і суспільства в цілому, тому лише спільними зусиллями ми зможемо зменшити випадки насилля над дітьми, жінками, викорінити ці явища в нашій державі - зазначила під час зустрічі Ірина Довженко. 
Слухачі ознайомилися з інформаційними буклетами «Зупинимо булінг разом!», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Відповідальне батьківство».