33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

29-03-2019

Відбувся семінар для реєстраторів речових прав на нерухоме майно


У четвер, 28 березня, відбувся семінар для державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно, в тому числі державних та приватних нотаріусів.

Участь у заході взяли працівники Управління державної реєстрації Олена Медведюк та Раїса Прокоп’юк, представник Рівненського обласного бюро технічної інвентаризації Ніна Дідовець та представник Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненського міськвиконкому Родіон Андрєєв.

Особлива увага на даному заході приділялася обговоренню питань стосовно змін у законодавстві щодо проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомості; переліку будівельних робіт, які не потребують введення в експлуатацію; реєстрації права власності на гаражі; реєстрації права власності та інших речових прав на земельні ділянки, права власності на інші об’єкти нерухомості у разі втрати, пошкодження чи псування державного акта на право власності чи постійного користування земельною ділянкою, свідоцтва про право власності на нерухоме майно. Жваву дискусію викликало обговорення питання щодо присвоєння адреси у разі поділу житлового будинку на квартири.