33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

28-03-2019

Мешканці Вараша отримали безоплатну правову допомогу


Мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги в рамках проекту «Я маю право!» діяла сьогодні, 28 березня у Вараській міській об’єднаній територіальній громаді.

У складі мобільної групи працювали начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ірина Матаєва, головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Віра Гордійчук та керівник Володимирецького бюро правової допомоги Ірина Демидчик.

Під час роботи виїзного консультативного пункту обговорювалися питання відшкодування шкоди за договором страхування медичних витрат при виїзді за кордон, дострокового розірвання договору оренди, державної реєстрації та припинення діяльності фізичної особи-підприємця, державної реєстрації права власності на квартиру, нотаріального посвідчення договору купівлі/продажу тощо. На ці та інші проблемні питання всі громадяни отримали вичерпні консультації.

Також під час консультування присутнім розповіли про реалізацію на Рівненщині правопросвітницького проекту «Я маю право!», зокрема таких напрямків як #ЧужихДітейНеБуває#СтопНасильство#АгроРейдериСтоп#ВідповідальнеБатьківство. Відвідувачі отримали й інформаційні буклети, розроблені в рамках проекту.