33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

16-03-2019

Працівники Рівненської юстиції розповіли про виборчі права представникам громадських організацій


15 березня заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації Неля Ковальова та Масовець Надія Сергіївна – головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Рівненської юстиції взяли участь у засіданні круглого столу в Рівненській обласній державній адміністрації. Тема заходу – «Налагодження ефективного комунікаційного процесу між інститутами громадянського суспільства та органами влади». 
Учасників круглого столу , а це представники громадських організацій, було ознайомлено з інформаційною кампанією #ЯмаюПравоГолосу в рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а також про порядок проведення чергових виборів Президента України. У ході зустрічі працівники юстиції розповіли про виборчі права громадян, механізми їх реалізації та захисту, як змінити місце голосування, проголосувати вдома чи протидіяти порушенням на виборах.
Актуальними для обговорення були питання проведення державної реєстрації громадських об’єднань, реалізації в області проекту Мін’юсту «Он-лайн будинок юстиції»; взаємодії територіального управління юстиції з центрами надання адміністративних послуг області при проведенні державної реєстрації громадських формувань через фронт-офіси.