33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

13-03-2019

Під час навчального семінару юрисконсульти познайомились з новими ініціативами Міністерства юстиції України


13 березня в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області відбувся семінар для юрисконсультів територіальних та центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ та організацій, державних господарських об'єднань Рівненщини. 
На початку заходу юрисконсультів проінформували про реалізацію одразу декількох важливих ініціатив Міністерства юстиції України в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Зокрема, мова йшла про початок всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу!» Проект покликаний підвищити рівень обізнаності виборців щодо їх виборчих прав під час чергових виборів Президента України.
"Виборче законодавство є одним із головних чинників, що визначає якість функціонування органів державної влади та покликане забезпечувати демократичні процедури у суспільстві та можливість безперешкодної реалізації права голосу" – зазначила перший заступник начальника ГТУ юстиції у Рівненській області Наталія Яцюк. 
Серед іншого учасники заходу познайомилися із важливим проектом, спрямованим на підвищення обізнаності мешканців Рівненської області про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання і безпечне освітнє середовище - «Відповідальне батьківство». Окремо зупинились на обговоренні порядку отримання послуги «муніципальна няня». Нагадаємо, що ініціатива Міністерства соціальної політики стосується відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років. Детально про Порядок відшкодування вартості послуги «муніципальна няня» розповіла керівник управління соціальних виплат та пільг департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА - Роза Слободенюк. 
У ході зустрічі учасники семінару, відповідно до порядку денного, розглянули актуальні питання трудового законодавства, особливості запровадження механізму монетизації субсидій, а також дізналися про новини в законодавстві.
Участь у семінарі взяли працівники Управління Держпраці, управління соціальних виплат та пільг департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації, та інших установ.