33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

04-03-2019

На Рівненщині виконавці арештовують майно неплатників аліментів


#ДВСдіє! На Рівненщині державні виконавці стягують з боржників заборгованості з виплати аліментів. Так, на виконанні у Демидівському районному відділі ДВС перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання дочки в розмірі ¼ частини всіх видів заробітку (доходу) боржника.

За словами начальника Демидівського районного відділу ДВС Оксани Якимець, чоловік не сплачував аліменти з квітня 2015 року. То ж станом на лютий 2019 року у нього виникла заборгованість у 15 392 гривні.

– Державний виконавець арештував майно боржника. А також виніс та направив до виконання постанови про тимчасове обмеження неплатника аліментів у праві виїзду за кордон, керування транспортними засобами, полювання та володіння зброєю, – розповідає Оксана Якимець. – Крім того, стягувачу направили повідомлення про порядок звернення до органів досудового розслідування із заявою про притягнення неплатника аліментів до кримінальної відповідальності за статтею 164 КК України. В результаті вчинених державним виконавцем дій, боржник сплатив 16 585 гривень аліментів, повністю погасивши заборгованість перед дитиною.

Також завдяки дії закону #ЧужихДітейНеБуває отримала кошти, які батько не сплачував роками, дитина у Рівненському районі. Державний виконавець Рівненського районного відділу ДВС Людмила Покальчук стягнула із недобросовісного батька заборгованість зі сплати аліментів у розмірі 32 943 гривні та штраф у розмірі 16 741 гривні.