33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

08-02-2019

Під час візиту робочої групи з надання адресної безоплатної правової допомоги консультації отримали громадяни, що перебувають на утриманні у Тучинському геріатричному пансіонаті


Заклад є стаціонарною соціально-медичною установою. До нього приймають на державне утримання осіб похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інвалідів першої і другої групи, старших за 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування і медичної допомоги. Зазвичай у закладі проживають громадяни, які не мають працездатних родичів. Створений Тучинський геріатричний пансіонат у 2001 році.
Спільно з представниками Департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА, Регіонального та місцевих центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги керівництво Рівненської юстиції поспілкувались з мешканцями пансіонату.
Правопросвітницька робота з людьми є важливою і пріоритетною складовою команди юстиції - зазначила під час візиту начальник Рівненської юстиції Оксана Сальчук. Як живеться літнім людям в закладі, які проблеми турбують та якої професійної правової допомоги потребують, дізнавались представники робочої групи.Поспілкувавшись з мешканцями закладу виявилось, що першочергово люди потребують професійної консультації стосовно розподілу майна, оформлення земельної ділянки, призначення і стягнення аліментів, оформлення спадщини і зняття з реєстрації місця проживання. 
Довідково: Загальна територія геріатричного центру складає 24 га., на якій розміщено два корпуси, де проживають підопічні. Наразі на утриманні в закладі перебуває 50 підопічних.