33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

06-02-2019

Вихованці школи образотворчого мистецтва Рівненського палацу дітей та молоді знають як протидіяти насильству


Про проблему насильства у сім'ї та школі юні художники обговорили разом з начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук. У форматі круглого столу діти активно ділилися досвідом реагування на булінг в освітньому середовищі. Зустріч з очільником юстиції була емоційної і продуктивною. Діти залюбки відповідали на питання, а важливу інформацію стосовно контактних телефонів записали на мобільні.
Під час заходу Оксана Сальчук презентувала календар Рівненської юстиції, який зібрав найкращі художні роботи дітей в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Це - малюнки різної тематики з використанням різних техніх вихованців загальноосвітніх шкіл Рівного. Свої знання та бачення правового світу: про право на життя, право на освіту, право на гідність, право на свободу слова діти виклали у художніх роботах. Впродовж року для реалізації проекту працівники юстиції відбирали найкращі малюнки з різних навчальних закладів.
Як результат - календар вмістив 12 особливих мистецьких доробків. Керівник юстиції закликала вихованців школи образотворчого мистецтва Рівненського палацу дітей та молоді взяти участь у цьогорічному проекті. В такий спосіб, у Рівному стартував новий конкурс для відбору малюнків у календар 2020 року. Діти радо відгукнулися на пропозицію. Тому з нетерпінням чекатимемо результату. 
По завершенню заходу юні художники отримали в подарунок ручки, наліпки, інформаційні буклети та контактні номери телефонів для оперативного реагування стосовно цькування у школі.