33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

06-02-2019

ДО ВІДОМА: оновлено формуляр звернення до Європейського суду з прав людини


Всім, хто має намір звернутися до Європейського суду з прав людини (далі – Європейський суд) за захистом своїх порушених прав, нагадуємо, що наприкінці 2018 року Європейський суд оприлюднив новий бланк формуляру заяви.
Зміни стосуються електронного спілкування між представником та Європейським судом з використанням системи зв’язку eComms та містяться на сторінках 3 і 4 формуляру заяви. 
eComms – це послуга, створена Європейським судом для електронного зв’язку з представником заявника. Послуга активується лише у тому випадку, якщо справа досягає такої стадії провадження, коли урядові пропонують надати письмові зауваження. 
Із внесенням таких змін, відповідно змінилася нумерація інших пунктів формуляру заяви.
Пам’ятайте, для того, щоб оформити заяву належним чином, потрібно актуальну версію формуляру заяви завантажити на офіційному інтернет-сайті Європейського суду за посиланням: https://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx…, заповнити його, роздрукувати, поставити свій підпис і разом з усіма необхідними документами відправити поштою до Європейського суду на адресу:

The Registrar
European Court of Human Rights
Council of Europe
F-67075 Strasbourg cedex

Варто зауважити, що формуляр працюватиме коректно тільки з програмою Adobe Reader 9 чи з пізнішою версією і підтримується лише операційними системами Windows і Mac OS X. Будь ласка, переконайтеся, що програма Adobe Reader встановлена на вашому комп'ютері (завантажити програму можна на сайті www.adobe.com).

З внесенням змін у формуляр заяви, відповідно, було оновлено Нотатку для заповнення формуляру заяви, яку можна знайти на інтернет-сайті Європейського суду за посиланням: https://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx…
Якщо ви подаєте заяву до Європейського суду, будь ласка, переконайтеся, що вона відповідає вимогам статті 47 Регламенту Європейського суду. Ненадання будь-якої інформації чи документів, що вимагаються за статтею 47, призведе до того, що ваші скарги не будуть розглянуті Європейським судом.