33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

05-02-2019

На Рівненщині розпочався новий етап правопросвітницької кампанії «СТОП БУЛІНГ»


Цього разу працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти завітали у гості до юних моделістів Рівненського міського центру творчості учнівської молоді. Під час проведення практичного заняття вихованцям гуртка розповіли про боулінг: запобігання, вчинення та відповідальність. Серед іншого працівники Рівненської юстиції наголосили, що протидія насильству у родині і навчальних закладах – справа кожного, тому потрібно максимально частіше говорити про проблему цькування та не залишатися байдужими до потерпілих. Тільки спільними зусиллями і своєю активною життєвою позицією  разом зможемо подолати це негативне суспільне явище – закликали юристи.

Натомість юні аматори технічної творчості не залишилися осторонь важливої  суспільної проблеми та долучились до інформаційної кампанії у свій спосіб. Вони використали творчий і креативний підхід. А саме усі свої побажання та пропозиції моделісти виклали в мистецьких доробках. Це – ладоньки і серця із закликом-#БулитиНеКруто! Діти запевнили, що все у наших руках!

Зроблені ладоньки  планують подарувати своїм одноліткам, аби продемонструвати дружню руку підтримки  і нагадати, що боулінг -  це не круто! Круто думати, знати і допомагати іншим!

Впродовж усієї зустрічі учні розповідали свої історії про потерпання від булінгу, обговорювали його різновиди та шукали ідеї до протидії. Виявляється, що найчастіше школярі стикалися з кібербулінгом, оскільки у соціальних мережах є багато анонімів, які ображають інших і залишаються невідомими.  Окрім цього, на жаль, ролики із цькуванням користуються шаленою популярністю у соцмережі Інтернет. Вихованці центру запропонували тролити такі відео і знімати власні про добрі справи.