33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

02-02-2019

В рамках реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО" працівники Рівненської юстиції продовжують інформувати учнів загальноосвітніх шкіл


Разом з соціальним педагогом Людмилою Полюхович учням 3 класу, Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів спеціалісти районного відділу ДРАЦС розповіли про міжнародний правовий документ, який визначає права дітей. Школярі дізналися про Конвенцію з прав дитини, що першим і основним документом обов'язкового характеру, який присвячений широкому спектру прав дитини. По завершенню виховного заходу третьокласники отримали тематичні розмальовки "Права дитини".
Разом з цим, для учнів 7 класу цієї ж школи фахівці юстиції провели превентивний урок, під час якого розповіли, що кожна дитина з моменту народження має право на ім’я та громадянство. Також учні разом з модераторами зустрічі обговорили питання профілактики усіх різновидів булінгу в учнівському середовищі.
До речі, у Зарічненській школі є спеціальний куточок присвячений правам дитини, який постійно оновлюється актуальною інформацією і дозволяє дітям бути в курсі останніх законодавчих змін.