33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

01-02-2019

На Рівненщині керівники територіальних органів узгодили проект Меморандуму про співробітництво


Взаємодію територіальних органів юстиції, Держпраці та служби зайнятості Рівненщини у детінізації ринку праці обговорили учасники Круглого столу, який відбувся в Головному територіальному управлінні юстиції в Рівненській області. Участь у заході взяли керівник Головного територіального управління юстиції Оксана Сальчук, директор обласної служби зайнятості Іван Ткачук, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби В’ячеслав Бедикайло та начальник Управління Держпраці Юрій Наконечний. 
Учасники зустрічі окреслили регіональні заходи щодо реалізації положень Меморандуму про співробітництво між Міністерством юстиції України, Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці. Зокрема, внесли пропозиції, щодо визначення найбільш актуальних для Рівненської області механізмів співпраці та узгодили відповідний проект регіонального Меморандуму. Сторони розвиватимуть і зміцнюватимуть співпрацю за для організації та проведення спільних заходів. 
Під обговорення йшлося, зокрема, про взаємодію сторін у здійсненні контролю за оформленням трудових відносин з особами, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, в тому числі – заборгованість із сплати аліментів, та стосовно яких відкрито виконавче впровадження в органах державної виконавчої служби. 
Учасники круглого столу домовилися про спільні інформаційно-роз’яснювальні заходи, взаємодію з іншими органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями.
Усі пропозиції будуть внесені до остаточної редакції Меморандуму про співробітництво.