33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

04-01-2019

Запрошуємо до участі у ІX Всеукраїнській зимовій правничій школі!


Дата проведення: 5-10.02.2019 року.

Організатор:
•Координаційна рада молодих юристів України при Мінюсті,
•Європейський університет, 
•"K-project center".

Школа відбувається за підтримки Міністерства юстиції України.

Місце проведення: Високогірна туристична база "Едельвейс" Європейського університету на горі Бескид (Мижгірський район, Закарпатська обл. с.Верхній Студений - 30 км. від смт. Воловець)

Формат: серія теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку. Моделювання судових засідань, обшуків на підприємстві та брейн-ринги. Гірськолижний відпочинок, екскурсії та неформальне спілкування. Дуже насичена та цікава програма.

Мета: формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Учасники: студенти-правники, молоді юристи, адвокати, молоді науковці та громадські діячі.

Вартість: 2500 грн. (без проїзду).

За рахунок внесків організаційний комітет забезпечує учасникам: проживання, 3-х разове харчування, робочі матеріали школи, тренінги та майстер-класи, трансфер від залізничної станції Воловець до бази в обидва боки, екскурсії та ін.

Заявки на участь приймаються до 27 січня 2019 року за посиланням:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfo_mm2-Bpy4cVbl…/viewform…

Для груп від 6 учасників можливі спеціальні умови!!

Партнери заходу:
Інформаційні партнер: Юридична газета, Юридичний вісник України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Law & Events, ВГО «Асоціація правників України».

З питань участі просимо звертатися до Оргкомітету: Євген Которобай, координатор школи, Голови КРМЮ України, тел.: 093 733 47 88, е-mail: kotorobai.e@gmail.com.

Додаткова інформація на сторінках: facebook.com/groups/krmjuafacebook.com/groups/winterlawschool19; krmj.org.ua.