33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

28-12-2018

У Демидівському районі боржник сплатив більше 60 тисяч боргу з виплати аліментів


Демидівський районний відділ державної виконавчої служби активно працює з боржниками, у яких наявна заборгованість з виплати аліментів. Так, завдяки роботі державного виконавця до відділу надійшла заява від стягувача про отримання особисто від боржника аліментів у сумі 61 200 гривень.

Така заборгованість виникла через несплату аліментів протягом кількох років. Державний виконавець Демидівського районного відділу ДВС вжив всіх вичерпних заходів у виконавчому провадженню, а саме: обстежив майновий стан боржника, наклав арешт на все рухоме та нерухоме майно, виніс та направив до відповідних державних органів постанови про встановлення тимчасового обмеження боржнику у праві керування транспортними засобами, у праві полювання, у праві виїзду за межі України та у праві користування зброєю. Крім того, виконавець виніс постанову про накладення на боржника штрафу в розмірі 50% від суми заборгованості, тому що борг з аліментів був більше ніж за 3 роки. Також був складений та направлений до суду протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст.183-1 КУпАП.

В результаті вжитих заходів стягувач написала заяву про отримання особисто від боржника всієї суми заборгованості з аліментів.