33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

22-12-2018

Булінг vs Боулінг: у Рівному нагородили дружні класи


У Рівному нагородили переможців флешмобу #НашДружнійКлас. Він проводився Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області в рамках інформаційної кампанії #ЗупинимоБулінгРазом. Участь у фотоконкурсі взяли учні навчальних закладів Рівного, які присилали фото своїх дружніх класів. Днями начальниця Рівненської юстиції Оксана Сальчук нагородила переможців.

Одинадцятикласники із ЗОШ № 23 грали у боулінг у РЦ «Турбіна», третьокласники із ЗОШ № 24 розважились у дитячому центрі «Курага». Солодкими подарунками і призами відзначили діток з «Особливої дитини».

– Останні два дні були неймовірно чудовими і радісними. А все тому, що були наповнені спілкуванням з дітьми. Всі діти неймовірні. Вони щирі у своїх емоціях, думках, почуттях. З одного боку вони, здавалося б, ще зовсім малі, а з іншого боку вони вже навіть знають про закон щодо протидії булінгу. І це дуже тішить. Приємно, що завдяки таким конкурсам вони отримують якісь нові знання, розуміють, що головне у житті і вчаться цінувати дружбу. Радію, коли бачу їхню радість і захоплення. В такі моменти розумієш, що ти десь на правильному шляху. Дякуємо нашим чудовим парнерам РЦ «Турбіна» та «Курага» за можливість подарувати діткам щастя разом пограти, посміятися, настрибатися і натішитися веселим спілкуванням із своїми шкільними друзями. Час, проведений всім разом – найкраща протидія будь-якому цькуванню, – зазначила Оксана Сальчук.

Нагадаємо, що флешмоб #НашДружнійКлас був покликаний популяризувати дружбу, підтримку та взаємодопомогу між однокласниками. Сьогодні в Україні триває інформаційна кампанія Мін’юсту #СтопБулінг в рамках право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».